Doradca inwestycyjny

Doradca inwestycyjny Łuków

Prasówki

Czym jest mon fex ? Monfex jest stosunkowo młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową.Stworzona została ona do handlu z zastosowaniem dźwigni, na najznaczniejszych kryptowalutach. Przede wszystkim stanowi idealne rozwiązanie zarówno dla pań dopiero zaczynających swoją przygodę na tym sektorze jak a dla aktywnych inwestorów. Z pewnością znaczący wpływ na obecne uważają niższe niż u konkurencji prowizje. Dużym uwagi jest więcej dużo intuicyjny i zrozumiały w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Terespol

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z wysokim lewarem, w wysokości nawet do 400X .Nazywa to, że grający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest płacona od pośrednika. Wielkość sklepu jest zależna absolutnie od wartości lewara . Reasumując, przy dźwigni na pokładzie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na podstawie nie ma handlu rzeczywistego. Są jedynie przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w sądu do dolara. Podsumowując jest toż handel kontraktami różnic cenowych CFD. Zatem na Monfex zarabiamy zarówno na wzrostach wartości (są to tzw. pozycje długie-long), jak i na ich spadku (pozycje krótkie-short).

 

Z pewnością, w sądu do kontraktów terminowych danych z giełdy, platforma informuje o dużo lepszą ofertę. Przede wszystkim dlatego, że jej związki nie mają specjalnych ram czasowych. Mogą więc zostać odwołane w każdym momencie.
Doradca inwestycyjny Terespol

Kryptowaluty na Monfex.
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X także możliwością handlu długimi i małymi pracami na jeszcze 200 instrumentach. Do decyzji jest więcej dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut powiązanych z amerykańskim dolarem. Przylegają do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta.
Założenie konta na Monfex jest znacznie niskie. W obiekcie rejestracji podajemy dane personalne wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Oczywiście na wynik konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail uzyskamy daną o otwarciu konta. Oczywiście po kliknięciu w przesłany link następuje aktywacja konta.

Wpłata materiałów.
Z pewnością, w obiekcie rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, jakimi będziemy wykorzystywać. Do wyboru mamy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W sukcesu pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a potem kopiujemy adres do schowka lub korzystamy z kodu QR. Następnie, na przekazany przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w ruchu godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje szansę natychmiastowego nabycia kryptowalut. Zobowiązuje się to przecież z pobraniem prowizji. Oczywiście jest toż połączone z faktem, że zakup przy zachowaniu karty kończy się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W sukcesie pośrednik potrąca wartość w wysokości 3,5% od wszystkiej sprzedaży lub od każdych 10 USD, w zależności od tego, która z opłat jest znakomitsza.

Doradca inwestycyjny Terespol

Wypłata środków.
Wypłaty materiałów z platformy dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po pokazaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na który mają zostać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki dostarczane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i opłaty.
Z pewnością samą z najliczniejszych wartości Monfex są niskie wartości i prowizje. Wykorzystywane są one przy przy zawieraniu a przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. Dodatkowo musimy się i tworzyć z poniesieniem kosztów naliczanych za jakiś dzień otwartego kontraktu. Ma on już zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za jakiś dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na pokładzie 2000 USD, po odjęciu prowizji także kolejnych opłat zostanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest podstawą tradingową stworzoną do handlu kryptowalulatmi z zastosowaniem dźwigni . Podaje ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Nazywa to, że zakład zawierany jest między giełdą a posiadaczami i stosuje się do spekulacji przyszłej wartości danej kryptowaluty. Zakład taki zawierany jest na wielokrotność wniesionych środków, jakie z zmiany pożyczane są od innej części. Wysokość danego zakładu jest przecież ściśle skojarzona z funkcją używanej dźwigni. A tak przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może dodać się do pokaźnych zysków, należy przecież pamiętać, iż handel przy użyciu dźwigni pomaga w dwie strony. To może przynieść wysokie wpływy, ale jeszcze również duże straty. Stąd też konieczny jest właściwy umysł i używanie dźwigni odpowiedniej do gustu posiadanej już świadomości i sztuce.

Doradca inwestycyjny Terespol

Handel, a bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest wyłącznie bezpieczny, ponieważ platforma jest zdecentralizowana. Chroniony jest zarówno system jak i technologia używana w Monfex. Depozyt każdego Użytkownika przechowywany stanowi w portfelu z użyciem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Dużym uwagi jest fakt, że jako Konsument jesteś dojazd do raportów i soków z konta w każdym momencie. W każdej chwili możesz też się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego zabezpieczenia i kontroli naszych kont jesteś okazję dwustopniowego uwierzytelniania. Tak właściwie prawdziwym zagrożeniem dla odbiorcę że stanowić jedynie sam użytkownik, a tak właściwie niedostosowanie dźwigni do stanu umiejętności i wiedz gracza. A przed podjęciem gry zapisuje się dokładne zapoznanie się z bazarem i mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze te warto wziąć z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym plusem jest więcej możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Programy” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między nowymi informacje dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma daje też handlującym dostęp do webinarów szkoleniowych a do bloga zawierającego ważne dane z działu aktualizacji branżowych, aktualizacji sieci oraz co najważniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Terespol

Mon fex- wizualna ocena platformy.
Interfejs platformy jest gustowny i otwarty w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu objawia się główny panel. Po jego wewnętrznej stronie położone są bieżące dane dotyczące salda oraz zysku, a też strat dla aktualnie wysokich pozycji. Także szczególnie rozsądnym jest, że stały tam też zamieszczone dane dotyczące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej przydatne są komunikaty na problem dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza również na bieżąco aktualne marże podejmowane przez platformę.

W środkowej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Natomiast strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z zmiany poniżej wykresu przydatne są opcje dotyczące zakupu jak i sprzedaży oraz księga zleceń.Oczywiście z obecnego stopnia odpowiedzialna jest także cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym aspektem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali i o dostarczenie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Widoczne są one w zakładce ”Zasoby” na stronie głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z całą pewnością Monfex jest dumną polecenia podstawą do handlu z zastosowaniem dźwigni. Konkludując jest ona prosta, intuicyjna i bliska zarówno dla początkujących jak i mocnych inwestorów. Przede wszystkim oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co jest oczywiście ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz pewien czas kontraktu. Reasumując długi czas kontraktu umożliwia z zmiany anulowanie danego zadania w każdej chwili. Dużym uwagi jest więcej niewątpliwie aspekt, że dla najemców jest wygodna całodobowa infolinia. Z pewnością dużym jest, że wszystkiemu jest więcej przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie ważną kwestię odgrywa i dobre wyjście do użytkownika. Ponieważ dzięki swobodnemu dostępowi do tematów edukacyjnych, webinarów i bezpłatnych kursów każdemu daje możliwość na podwyższenie poziomu naszych sztuk w grze z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Terespol

Ogólnie w całym środowisku społeczności inwestorskiej, platforma cieszy się uznaniem i piekielnie łatwą opinią. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie swój interfejs, szybką reakcję ustroju na budowane operacje także liczną wielkość i lekki dostęp do tematów edukacyjnych. Oczywiście uwagi na jej problem wszystek może bez kłopotu znaleźć na forach także w środowiskach społecznościowych.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments